Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
 

Aktualności: Pierwszy dzień warsztatów teatralnych już za nami

Pierwszy dzień warsztatów teatralnych już  za nami

         Pierwszy dzień warsztatów teatralnych w ramach projektu „Teatr i nie tylko bez barier „ - już za nami. 10 września odbyło się pierwsze spotkanie warsztatowe w ramach projektu realizowanego przez grupę Aktywni Razem i Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Stróży - pod nazwą „Teatr i nie tylko – bez barier”. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Stróży mogliśmy skorzystać ze szkolnej sali gimnastycznej, natomiast transport uczestników zapewnił Urząd Gminy w Pcimiu.

      Warsztaty teatralne poprowadzili młodzi aktorzy Pan Krzysztof Pomietło i jego żona Violetta Romul-Pomietło, którzy przywieźli profesjonalny sprzęt, jaki używa się przy podczas spektakli teatralnych i wszyscy uczestnicy warsztatów mogli w scenerii teatralnej poznawać arkana sztuki teatralnej.

Młodzi aktorzy pełni zapału i świetnie przygotowani do prowadzenia warsztatów zarazili wszystkich uczestników swoją energią, pomysłami w wspaniałym humorem.

Wszyscy uczestnicy, aktywnie włączyli się w różnorakie ćwiczenia, odgrywanie różnych scenek, wykazując się swoją kreatywnością, pomysłowością i zapałem!

Czas pierwszego dnia warsztatów upłynął bardzo szybko i wszyscy uczestnicy z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie!

Projekt finansowany jest z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

 
 

Wróć na poprzednią stronę

Kalendarz

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Nasza gmina Niepełnosprawni razem. Chrześcijańskie Braterwtwo Osób Chorych i Niepełnosprawnych Spółdzielnia Socjalna PRIMA Garbarnia SPYRKA Tutaj spełniają się marzenia