Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
 

Aktualności: Teatr – to lubię!

Teatr – to lubię!

 Zaproszenie do udziału w projekcie „Teatr – to lubię!”

Grupa „Aktywni Razem” działająca na terenie gminy Pcim oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Nadzieja” w Stróży zapraszają na cykl ciekawych, bezpłatnych warsztatów teatralnych połączonych z wyjazdem do teatru!

Warsztaty poprowadzą aktorzy teatru „Nowego” w Nowym Sączu Pani Violetta Romul-Pomietło i Krzysztof Pomietło. Nagrodą dla wszystkich uczestników będzie wyjazd do teatru prowadzonego przez parę tych fantastycznych aktorów na wspaniałą komediową sztukę teatralną!

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym projekcie ludzi niepełnosprawnych (bez względu na wiek) oraz osoby starsze w wieku 55 plus zamieszkałe na terenie gminy Pcim!

Zapewniamy, że uczestnicy projektu nie będą się nudzić! Będzie wesoło, poznamy siebie, swoje umiejętności, kreatywność i talenty!

Zapisy do udziału w projekcie będą przyjmowane pod numerem telefonu:

511-967-702 (M.Pietrzak) lub emailem: marianpie@vp.pl

Grupa Aktywni Razem jako jedna z dwóch podmiotów z terenu gminy Pcim otrzymała dofinansowanie z programu FIO Małopolska Lokalnie oraz Województwa Małopolskiego. Dzięki tej dotacji mogą zostać zrealizowane, wszystkie działania projektu „Teatr – to lubię!”.


 

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Małopolskiego. Operatorem Projektu jest ARTS Fundacja Sztuki Przygody i Przyjemności.
        
 

Wróć na poprzednią stronę

Kalendarz

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Nasza gmina Niepełnosprawni razem. Chrześcijańskie Braterwtwo Osób Chorych i Niepełnosprawnych Spółdzielnia Socjalna PRIMA Garbarnia SPYRKA Tutaj spełniają się marzenia