Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
 

Aktualności: Ciotka na wydaniu w Nowym Sączu

Ciotka na wydaniu w Nowym Sączu
                  Dnia 11 czerwca 2016r. grupa Aktywni Razem wspólnie z członkami Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Nadzieja” w Stróży wyruszyła do teatru „Nowego” w Nowym Sączu aby zobaczyć spektakl teatralny „Ciotka na wydaniu” według powieści J. Blizińskiego, wyreżyserowany przez Krzysztofa Pomietło.
                 Był to kolejny etap realizacji projektu „Teatr-to lubię!”, wcześniej na bazie tej powieści odbywały się warsztaty teatralne, które prowadził Pan Krzysztof Pomietło i jego żona Violetta Romul-Pomietło. Uczestnicy warsztatów znali scenariusz, wiedzieli, ze spektakl będzie wesoły i zakończy się happy endem. Ale, to co wszyscy z nas przeżyli podczas tego spektaklu, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Bowiem gra aktorów, Pana Krzysztofa Pomietło – w roli Augusta, Pani Violetty Romul-Pomietło w roli Emilii, a także Pawła Kowalczyka w roli ciotki Filomeny, Wojciecha Treli w roli Hilarego, sprawiły, że każdy z nas, mimo, ze wiedział co będzie w tej sztuce działo się i jaki będzie przebieg akcji – z zapartym tchem śledził doskonałą grę i kunszt aktorski, wielkie zaangażowanie aktorów, w to, aby jak najwierniej wcielić się w postaci tej komedii, i jak najpełniej przedstawić każdą scenę.
                  Aktorzy stworzyli dla nas przyjazny i ciepły klimat, po spektaklu, opowiadali w jaki sposób przygotowywali się do roli, co im sprawiało największą trudność, z czego mogli się pośmiać. Przyjechaliśmy do naszych domów pełni pozytywnych wrażeń, w doskonałych humorach. Galeria zdjęć, zawiera kilka fotografii z tego spektaklu.

                   Projekt dofinansowany został z Programu Fio małopolska Lokalnie i Województwa Małopolskiego.

 
 

Wróć na poprzednią stronę

Kalendarz

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Nasza gmina Niepełnosprawni razem. Chrześcijańskie Braterwtwo Osób Chorych i Niepełnosprawnych Spółdzielnia Socjalna PRIMA Garbarnia SPYRKA Tutaj spełniają się marzenia