Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
 

Aktualności: Nie lubię nudy - Najdroższy

Nie lubię nudy - Najdroższy
 Kolejnym wydarzeniem w ramach projektu „Nie lubię nudy”, była organizacja  przez Stowarzyszenie wspólnie z grupą Aktywni Razem - wyjazdu do teatru „Bagatela” w Krakowie, który miał miejsce 3 listopada br. Sztuka którą wybraliśmy, nosi tytuł „Najdroższy”.
Cały projekt finansowany  jest przez  FIO Małopolska Lokalnie Południe Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Operatorem projektu  jest  Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności „ARTS” z siedzibą w Myślenicach.
 
Zamysłem tego projektu jest to, aby  wszyscy jego uczestnicy zetknęli się z kulturą wysoką oraz twórczo i ciekawie spędzili swój wolny czas.
Wartka  i trzymająca w napięciu akcja spektaklu oraz wspaniała gra plejady najwybitniejszych aktorów teatru Bagatela wywarła niezapomniane wrażenie. Wszyscy  nasi uczestnicy wyszli z teatru z wypiekami na twarzach i z wielkim rozbawieniem  długo jeszcze wspominali  w drodze powrotnej , bohaterów sztuki, grę aktorów i najbardziej zapamiętane sceny.
 
 

Wróć na poprzednią stronę

Kalendarz

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Nasza gmina Niepełnosprawni razem. Chrześcijańskie Braterwtwo Osób Chorych i Niepełnosprawnych Garbarnia SPYRKA Tutaj spełniają się marzenia