Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
 

Aktualności: Spotkanie Integracyjne –po raz XIX

Spotkanie Integracyjne –po raz XIX
 

Pcim - Sala Bankietowa NEDAN – 08.12.2018r.

     Druga sobota grudnia bierzącego roku to dla osób niepełnosprawnych z terenu gminy Pcim, święto. W tym roku podwójne, ponieważ jako ludzie wierzący, w dniu 8 grudnia obchodziliśmy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny oraz nasze piękne XIX Integracyjne Spotkanie Wigilijne.
     Miejscem naszego spotkania była, tradycyjnie już od 4 lat, pięknie przystrojona Sala Bankietowa NEDAN w Pcimiu.
     Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości. Zaszczycili nas swoją obecnością: Wójt Gminy Pcim: p.Piotr Hajduk, vice Przewodniczący Rady Gminy Pcim: p.Jan Mirochna, Zarząd Rady Powiatu Myślenickiego reprezentował p.Bolesław Pajka, oraz radny: p.Piotr Dziadkowiec wraz z małżonką Moniką, Dyrektor PCPR Myślenice: p.Piotr Gofroń, Kierownik GOPS w Pcimiu: p.Małgorzata Parszywka, Dyrektor Sz. P. nr.1 w Stróży: p.Małgorzata Mika oraz vice Dyrektor: p.Eugeniusz Woliński.
     Gościem honorowym był Prezes PKN ORLEN: p.Daniel Obajtek.
Zaproszenie na naszą uroczystość przyjęli również  darczyńcy: Małgorzata i Józef Węgrecki - Orlen; Krystyna i Janusz Wątor - MAJSTER-JAN; Monika i Jacek Karpierz - „J.K.”; Genowefa Ostafin – METROBUD; Leszek Kozak – KROLEX; Anna i Mariusz Wątor – NETMAR; Maria i Roman Lis – ELEKTROPLAST; Ewa i Józef Wątor - KONIK
     Prezes stowarzyszenia: Piotr Kurek  podziękował Gospodarzom - Państwu Spyrka za to, że nas goszczą u siebie po królewsku, podziękował również wielkiemu przyjacielowi naszego Stowarzyszenia: p.Danielowi Obajtkowi, który mimo wielu obowiązków nie zapomina o nas. Jego udział to pomoc finansowa  w zorganizowaniu spotkania oraz w przygotowaniu paczek mikołajowych dla osób niepełnosprawnych i dzieci występujących poprzez  Fundację –Dar Serca Orlen.
    Podziękowania otrzymali również: Bożena i Marian Pietrzak  za zaangażowanie w rozwój stowarzyszenia, za „ogarnięcie całości" nie tylko w przypadku tego spotkania, oraz Zofia Woźnica za pomosły na kartki świąteczne i ciekawe  miejsca które mamy możliwość zobaczyć w czasie wycieczek.
  Prezes podziękował też osobom reprezentującym firmy i instytucje bez których Stowarzyszenia po prostu by nie było.
     Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Trzebunii przedstawiły  wspaniały spektakl słowno – muzyczny „Ach, co za noc!”. Za ich trud i poświęcenie była nagroda  od św. Mikołaja. Dziękujemy dzieciom i Nauczycielkom za piękne wprowadzenie w okres Bożego Narodzenia.
   Państwo Spyrkowie- gospodarze Sali Bankietowej NEDAN, znów nas zaskoczyli  przygotowaniem, dekoracją sali i przeprowadzeniem imprezy. Doświadczyliśmy znów pełnego  profesjonalizmu i świetnego zaangażowania załogi.

Wszystkim, którzy pomagają i wspierają nas, serdecznie dziękujemy!
                                                                                            SPON  Nadzieja :)
 
 

Wróć na poprzednią stronę

Kalendarz

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Nasza gmina Niepełnosprawni razem. Chrześcijańskie Braterwtwo Osób Chorych i Niepełnosprawnych Garbarnia SPYRKA Tutaj spełniają się marzenia