Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
 

Aktualności: XV Integracyjne Spotkanie Wigilijne

XV Integracyjne Spotkanie Wigilijne

          W dniu 06.12.2014r. o godzinie 11,00 powitaliśmy... nie, nie św. Mikołaja, ale zaproszonych gości. Podjęliśmy ich w sali przy Szkole Podstawowej nr1 im. Marii Curie Skłodowskiej w Stróży.

            Pięknie udekorowana sala i jasełka były miłym elementem całego spotkania. W tym roku trud przygotowania, podjęły panie Bogusława Dziadkowiec i Dorota Kaperek Podolska  ze Szkoły Podstawowej z Trzebuni, pod ich opieką dzieci z klas od I do III wspaniale się zaprezentowały. O nasze stoły zadbała młodzież ze szkoły im. A. Średniawskiego w Myślenicach pod okiem p. Małgorzaty Kęsek. Obiad został przygotowany przez Spółdzielnię Socjalną „Prima”.

             Znamienitymi gośćmi byli Wójt Gminy Pcim - pan Daniel Obajtek , Przewodniczący Rady Gminy Pcim - pan Stanisław Bzowski i jego poprzedniczka na tym stanowisku pani Małgorzata Węgrecka, pan radny powiatu Myślenickiego - Piotr Dziadkowiec, Piotr Gofroń - dyrektor PCPR w Myślenicach, radny Rady Gminy Pcim - pan Jan Mirochna. Zaszczycili nas również swoją obecnością ks. Kazimierz Czubat z parafii w Trzebuni, Dyrektor Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Stróży - Maciej Kłeczek, panie Aneta Kudłacz, Karolina Wiewióra, Aneta Paryła, Zofia Paryła, Monika Górka z GOPS Pcim i pan Jan Jaśkowiec z Trzemeśni oraz pan Andrzej Pietrzak.


             Wspólnie mogliśmy obejrzeć przedstawienie o Bożym narodzeniu zaprezentowane przez uczniów
Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Trzebuni.

             W tym jednym, szczególnym dla nas dniu – dzięki pracy wielu osób – mogliśmy przeżyć serdeczne, ciepłe i niezapomniane chwile! Dziękujemy!

             Święty Mikołaj osobiście nie przyszedł, ale w moim przekonaniu ma On tu na ziemi wielu naśladowców, którzy jak ten św. biskup z Miry dzielą się z potrzebującymi, tym co mają.

Dziękujemy !

 
 

Wróć na poprzednią stronę

Kalendarz

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Nasza gmina Niepełnosprawni razem. Chrześcijańskie Braterwtwo Osób Chorych i Niepełnosprawnych Garbarnia SPYRKA Tutaj spełniają się marzenia