Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym NADZIEJA
 

Aktualności: Teatr i nie tylko - bez barier

Teatr i nie tylko  - bez barier

Zaproszenie na warsztaty teatralne pod nazwą : „Teatr i nie tylko - bez barier”

Grupa „Aktywni Razem” działająca na terenie gminy Pcim oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Nadzieja” w Stróży zaprasza na cykl ciekawych warsztatów teatralnych połączonych z wyjazdem do teatru na spektakl teatralny!

Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych i starszych zamieszkałych na terenie gminy Pcim, które chciałyby ciekawiej spędzić wolny czas i poznać arkana sztuki aktorskiej.

W czasie warsztatów teatralnych prowadzonych przez aktora sceny krakowskiej, będzie można posłuchać wielu interesujących opowieści o teatrze, jego historii, a także poznać techniki pracy aktorskiej - dykcji, mimiki, wyobraźni, ekspresji, pracy z ciałem, oraz samemu spróbować swoich umiejętności w zakresie gry aktorskiej. Będą rekwizyty teatralne, nagłośnienie, specjalne oświetlenie.

Dla uczestników warsztatów zaplanowany jest także wyjazd do teatru w Krakowie

Wszystkie zajęcie warsztatowe oraz wyjazd do teatru są bezpłatne!

Spotkania warsztatowe będą odbywały się we wrześniu 2015 r. w Centrum Usług Socjalnych, Stróża 1 (w lokalu Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Nadzieja”).

Zapisy na warsztaty i wszelkie pytania będą przyjmowane pod numerem telefonu:

511-967-702 lub emailem: marianpie@vp.pl

 

Projekt został dofinasowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Małopolska lokalnie. Operatorem projektu jest ARTS Fundacja Sztuki Przygody i Przyjemności w Myślenicach.

 
 

Wróć na poprzednią stronę

Kalendarz

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 

Promujemy:
Nasza gmina Niepełnosprawni razem. Chrześcijańskie Braterwtwo Osób Chorych i Niepełnosprawnych Garbarnia SPYRKA Tutaj spełniają się marzenia